Klimatyzacja i oczyszczanie powietrza – czy to działa?

Od kilku lat obserwujemy rosnący trend w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie urządzeń klimatyzacyjnych. W czasach wszechobecnego smogu i coraz bardziej zalergizowanego społeczeństwa poszukujemy rozwiązań ułatwiających nam codzienne życie.

Czy więc szeroko, ostatnio, reklamowane urządzenia klimatyzacyjne naprawdę oczyszczają powietrze? Okazuje się, że tak. Np produkty firmy Haier z rodziny Jade Plus. Posiadają specjalistyczne filtry IFD, generator jonów ujemnych przyciągających pyłki, strukturę plastra miodu zatrzymujące zanieczyszczenia. Nie wdając się w techniczne szczegóły można z czystym sumieniem polecić podobne rozwiązania. Dodatkowym plusem jest fakt iż moduły , chłodząco – grzewczy i oczyszczający powietrze, są od siebie niezależne. Tak więc można oczyścić sobie powietrze w pomieszczeniu nie grzejąc czy schładzając go.

Posiadamy w swojej ofercie kilka różnych modeli rożnych producentów. Mamy zadowolonych klientów. Dołączcie do nich i cieszcie się urokami życia w swoich domach, mieszkaniach czy biurach.

Zapraszamy do współpracy

Podoba CI się artykuł?

Share on facebook
Podziel się na Facebook
Share on twitter
Podziel się na Twitter Twitter

zostaw komentarz

WODA to życie

Zaczekaj i napisz do nas